Pakalpojuma noteikumi un nosacījumi

Garantijas

Bezrūpju Ziemassvētku eglītes! Mūsu mērķis ir nodrošināt nevainojamu servisu un augstākās kvalitātes Ziemassvētku eglītes! Tāpēc mēs rūpīgi izvēlamies tikai PREMIUM kvalitātes eglītes. Jāatceras, ka eglītes ir dabas veidojums, tāpēc katra eglīte ir unikāla. Bieži vien būs iespējams pamanīt kādu nelīdzenumu vai izliektāku zaru. Tāpēc, ja piegādātā eglīte neattaisno Jūsu cerības, mēs labprāt to nomainīsim pret citu.

Mēs parūpēsimies par nevainojamu apkalpošanu un elastīgu palīdzību no kurjeru puses. Pat vismazāko pārpratumu vai kļūdu gadījumā mēs cenšamies tos labot, tāpēc esam gatavi uzklausīt Jūsu kritiku un ieteikumus.

Mēs garantējam 100% naudas atgriešanu vai eglīšu nomaiņu. Pārpratuma gadījumā Jūs varat droši sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas centru, zvanot vai rakstot uz e-pastu. Vai izmantojot Facebook un Instagram platformu.

Eglīšu nomaiņas – atgriešanas nosacījumi

Ja piegādātā eglīte neatbilst Jūsu vēlmēm, tad kurjers būs priecīgs to samainīt uz citu. Tāpēc pārliecinieties par eglīti uzreiz pēc piegādes. Jūs varat palūgt, lai kurjers parāda vairāk par vienu eglīti. Mēs pielāgosimies ikviena vajadzībām.

Ja Jums nav iespējas pārbaudīt eglīti piegādes laikā vai, ja eglīte neatbilst Jūsu vēlmēm, lūgums, sazināties ar mūsu klientu apkalpošanus centru un Jūs varat pieprasīt eglītes nomaiņu 3 dienu laikā no piegādes datuma.

3 dienas pēc piegādes mēs eglītes atpakaļ nepieņemam, nemainām un naudu neatgriežam.

Mēs iesakām rūpīgi izlasīt ieteikumus eglīšu uzglabāšanai un kopšanai šeit.

Bezmaksas piegādes noteikumi un nosacījumi

Katru iegādāto Ziemassvētku eglīte mēs bez maksas piegādājam Rīgā. Veicot rezervāciju, Jums būs iespēja izvēlēties pieejamos piegādes datumus un laika intervālus uz Jūsu norādīto adresi.

Ziemassvētku eglītes mēs piegādājam no 25. novembra līdz 23. decembrim darba dienās un nedēļas nogalēs. Bezmaksas piegāde ir pieejama no plkst. 09:00 līdz plkst. 21:00.

Mēs iesakām rezervēt savu Ziemassvētku eglīti pat tad, ja Jūs neesat izlēmuši par precīzu piegādes datumu un laiku. Jūs vienmēr varat mainīt datumu un laiku, sazinoties ar mums, izmantojot norādīto tālruņa numuru, e-pastu vai sūtot ziņojumu Facebook vai Instagram. Ziemassvētku eglīšu daudzums ir ierobežots, tāpēc nav ieteicams gaidīt līdz pēdējam brīdim. Ja kādu iemeslu dēļ Jūs nebūsiet mājās paredzētajā piegādes laikā, mēs centīsimies to pārplānot tā, lai tas iekļautos tajā pašā dienā esošajā maršrutā, vai arī mūsu klientu apkalpošanas speciālists sazināsies ar Jums, un vienosies par citu Jums ērtāku laiku.

Ja nevarat atrast piemērotu datumu vai laiku, izvēloties bezmaksas piegādes un izvešanas pakalpojumu, mēs iesakām iegādāties “Extra” piegādes un izvešanas pakalpojumu par 15 eiro.

Bezmaksas izvešanas noteikumi un nosacījumi

Katrai iegādātajai Ziemassvētku eglītei pienākās bezmaksas izvešana. Lai samazinātu CO2 izmešus no transportēšanas, mēs izveidojam speciālu Ziemassvētku eglīšu izvešanas grafiku, sadalot izvešanas dienas pa mikrorajoniem.

Bezmaksas Ziemassvētku eglīšu izvešana notiek no 6. – 13. janvārim. Datumu un rajonu saraksts tiks publicēts mūsu Facebook lapā, Instagram profilā un www.silvertree.lv .

Mēs ieradīsimies uz eglītes izvešanu Jūsu mikrorajonā konkrētajā dienā laika intervālos: no plkst. 09:00 līdz plkst. 13:00, no plkst. 13:00 līdz plkst. 17:00 un no plkst. 17:00 līdz plkst. 21:00. Trīs dienas pirms ieplānotās atgūšanas datuma mēs nosūtīsim SMS ziņojumu un e-pastu, norādot precīzo datumu un Jums piešķirto laika intervālu.

Dažreiz tehnisku kļūdu dēļ Jūs, iespējams, nesaņemsiet īsziņu vai e-pastu, tāpēc, lūdzu, esiet saprotoši un meklējiet datumu, kas piešķirts Jūsu mikrorajonam mūsu mājaslapā vai Facebook lapā. Vai arī droši sazinieties ar mums zvanot uz mūsu tālruni vai rakstot e-pastu.

Lūdzu, iepriekš novāciet rotājumus un sagatavojiet eglītes izvešanai. Ja būsiet mājās paredzētajā izvešanas laikā, ar Jūsu atļauju, kurjers varēs ienāks Jūsu mājās un noņems eglīti, ietinot to speciālā maisā. Protams, ja Jums ir iespēja atstāt eglīti ārpusē vai kāpņu telpā, mēs to augsti novērtēsim, jo tas veicina efektīvāku un ātrāku eglīšu izvešanas procesu.

Ja jūs neplānojat būt mājās noteiktajā dienā, mēs ceram atrast Ziemassvētku eglīti mums pieejamā vietā (pagalmā, pie vārtiem vai kāpņutelpā). Šajā gadījumā, lai nodrošinātu kaimiņu sirdsmieru un izvairītos no pārpratumiem, varat atstāt zīmīti, ka eglīti paņems SilverTree kurjers. Speciāla sagatavošana eglītes izvešanai nav nepieciešama. Mēs iesakām pirms eglītes iznešanas pagalmā vai kāpņutelpā to labi izpurināt vienā vietā, jo tad skujas nobirs vienā vietā un būs vieglāk tās savākt. Izkratot eglīti daudz mazāk skujas sabirs kāpņutelpā.

Savas eglītes izvešanas dienā, ietvertajā laika intervālā, lūdzu, gaidiet kurjera zvanu un palīdziet atrast Jūsu eglīti. Ja jūs būsiet prom vai zināt, ka nevarēsiet atbildēt, lūdzu, informējiet klientu apkalpošanas nodaļu un sniedziet pēc iespējas vairāk informācijas (kur eglīte ir atstāta, kāpņu telpas kods utt.).

Ja kurjeram neizdosies ar Jums sazināties izvešanas ieplānotajā datumā un piešķirtajā laika intervālā, mēs paturam tiesības atcelt bezmaksas eglīšu izvešanas pakalpojumu.

Pārpratuma gadījumā – kad kurjers nav paņēmis Jūsu eglīti, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas centru. Mēs centīsimies atrisināt jebkurus pārpratumus.

Ja jums nepatīk bezmaksas izvešanas nosacījumi, mēs iesakām iegādāties “extra” eglīšu izvešanas pakalpojumu, kura cena ir 15 eiro.

Piegādes zonas

Bezmaksas piegāde un izvešana ir pieejama tikai Rīgā un atsevišķās daļās Pierīgā.

Priekšpilsētas teritorijas ir sadalītas zonās. Dažās vietās piegāde un izvešana paliek bezmaksas, bet citur mēs piemērojam papildus 5 eiro maksu. Šī maksa tiks atspoguļota Jūsu pasūtījuma kopsavilkuma pēdējā solī.

Jūs varat pārbaudīt, vai mēs piegādāsim Ziemassvētku eglīti uz Jūsu dzīvesvietas adresi, un vai būs papildu samaksa, apmeklējot sadaļu “Piegādes zonas” mūsu tīmekļa vietnē vai pasūtījuma pēdējā solī.

Ievadot savu adresi, uz kartes parādīsies spraudnis, kas ļaus norādīt precīzu eglītes piegādes vietu. Ja Jūsu dzīvesvietas adrese nav iekļauta piegādes zonās, Jūs redzēsiet ziņojumu ekrānā, kurā teikts: “Mēs atvainojamies, bet Jūsu norādītā adrese ir ārpus piegādes zonas. Lūdzu, sazinieties ar mums par iespējām piegādāt eglīti citās pilsētās.”

Piegāde citās pilsētās

Tiem, kas dzīvo ārpus piegādes zonām un citās Latvijas pilsētās, mēs piegādāsim Ziemassvētku eglītes caur kurjeru piegādes partneriem.

Ja Jūs vēlaties saņemt Ziemassvētku eglīti, bet dzīvojat ārpus piegādes zonas, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas centru, izmantojot e-pastu, tālruni vai Facebook platformu. Pasūtījumiem citās pilsētās mēs atlaides nepiemērojam, un mēs nepiedāvājam izvešanas pakalpojumus ārpus mūsu norādītajām piegādes un izvešanas zonām.

Kā arī saskaņā ar kurjeru piegādes partneru nosacījumiem ārpus mūsu piegādes zonām mēs nepiegādājam eglītes, kuras ir augstākas par 180 cm.

“Extra” piegādes un izvešanas nosacījumi.

Katrai iegādātajai Ziemassvētku eglītei ir iekļauta bezmaksas piegāde un izvešana.

Mēs iesakām izvēlēties “Extra” piegādes un izvešanas pakalpojumu tikai gadījumos, kad nevarat atrast piemērotu datumu un laiku bezmaksas piegādei vai ja Jums nepieciešama Ziemassvētku eglītes izvešana ātrāk vai vēlāk nekā parastajā eglīšu izvešanas grafikā: no 6. janvāra līdz 13. janvārim.

Pasūtot “Extra” pakalpojumu, Ziemassvētku eglīte tiks piegādāta norādītajā dienā ar precīzu stundas intervāla precizitāti.

Papildus Jums būs iespēja izvēlēties datumu un laiku eglīšu izvešanai ar stundas intervālu.

“Extra” piegādes pakalpojuma maksa ir 15 eiro.

0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu
    Jums var būt nepieciešams arī...