Ilgtspējība

Mūsdienās pasaules uzņēmumi un organizācijas, kas īsteno savu biznesu, soli pa solim virzās uz ilgtspējību – saglabājot harmoniju attiecībās starp sabiedrību, dabu un cilvēkiem, atbildīgi radot paliekošas vērtības.

Tāpēc mēs, SilverTree komanda, saskaņā ar stingrām vērtībām esam brīvi un apzinīgi, pieņemot lēmumus rīkoties atbildīgi un pieņemot lēmumus, kas maina mūsu biznesa ikdienas gaitas un palīdz mums pāriet uz ilgtspējīga biznesa pasauli.

Ilgtspējīgu eglīšu audzēšanas koncepts

Visas SilverTree darbības, kas balstītas uz ilgtspējību, apstiprina “Climate Tree Certified”- Eglīšu audzēšanas sertifikāts, kas veicina un palīdz risināt kopējās klimata pārmaiņu problēmas, koncentrējoties uz oglekļa dioksīda (CO2) emisijas problēmu.

Šis koncepts paredz, ka eglīšu stādījumiem jābūt vismaz 50% no pastāvīga jaukta meža un dabiski izveidojušās vides. Mūsu eglīšu stādījumi veicina dabiskā CO2 absorbāciju.

Lai līdzsvarotu un saglabātu koku stādījumu CO2 absorbāciju un ekosistēmu, mūsu bizness ir apņēmies veikt teorētisku un praktisku dokumentāciju, kas sniedz detalizētu informāciju par eglīšu iegādi, stādīšanu un ciršanu.

Mēs esam ļoti pārliecināti, ka mums ir jāiestāda vismaz viena jauna eglīte katrai nogrieztajai eglītei. Ar šādu mērķtiecīgu rīcību mēs palīdzam samazināt klimata problēmu kopējo apjomu.

Mūsu mērķis ir iesaistīties sabiedrības izglītošanā, jo vēlamies mācīt cilvēkus par priekšrocībām, ko dabai dod īstas eglītes izvēle, un priekšrocības salīdzinājumā ar mākslīgās eglītes iegādi. Piemēram, mākslīgās eglītes oglekļa emisija (siltumnīcu efekta gāzu emisija, ko rada produktu ražošana vai ikdienas cilvēka darbība) ir 40 kg CO2, norāda “British Carbon Trust”, savukārt dabīgā eglīte atstāj tikai 3,5 kg CO2 izsekot. Mēs vēlāmies uzsvērt, ka dzīvu eglīšu audzēšana dabai ir izdevīgāka, pateicoties CO2 absorbācijai (vidēji egles absorbē 10 tonnas gadā) un skābekļa (O2) emisijām, savukārt mākslīgo eglīšu ražošana gluži pretēji, izdala CO2.

Ir arī svarīgi, parūpēties par visām eglītēm, kas savāktas no klientiem pēc svētkiem. Lielākā daļa eglītes tiks atbildīgi pārstrādātas, un tās kļūs par mēslojumu vai bio-degvielu. Savukārt, tās eglītes, kas audzētas un iegādātas podiņos, tiks pārstādītas uz otro mūžu, un no tām līdz pat 90% veiksmīgi turpina augt, ja tās tika pienācīgi koptas visu svētku laiku un ievērojot mūsu ieteikumus par eglīšu kopšanu.


Produkti, kas samazina klimata pārmaiņas

“The Climate tree” sertifikāts nodrošina, ka mūsu pārdotās eglītes ir ilgtspējīgi produkti, kuriem ir mazāka ietekme uz klimata pārmaiņām.

Ar “The Climate Tree” noteiktajiem kritērijiem, kas ietver arī prasību samazināt klimata pārmaiņas produktu transportēšanas procesā, mēs esam pieņēmuši nozīmīgu lēmumu eglīšu izvešanas politikā. Lai samazinātu transportlīdzekļu CO2 izmešus un mazāk lieki braukātu, mēs veidojam eglīšu savākšanas grafikus pēc principa, ka piešķiram katram rajonam savu izvešanas dienu.

Tāpat kā daba mīl zaļās eglītes, arī mūsu uzņēmums cenšas pēc iespējas vairāk veicināt skujkoku ilgtspējīgu audzēšanu un atbildīgu pārstrādi, kas sagādā Ziemassvētku prieku. Tāpēc ir labi spert vienu soli līdzās citiem uzņēmumiem, kas izstrādā ilgtspējīgas idejas, un veidot cilvēka un dabas attiecības, kuru pamatā ir ilgtspēja.

Atsauce uz sertifikātu

  1. Piegādātāja ilgtspējības sertifikāts
0
    Jūsu grozs
    Jūsu grozs ir tukšsAtgriezties uz veikalu
    Jums var būt nepieciešams arī...