Bieži uzdotie jautājumi

 • Kā Jūs garantējat eglīšu kvalitāti?

  Visas eglītes izvēlās un novērtē SilverTree.lv kvalitātes eksperti. Mēs nodrošinām 100% naudas atmaksu vai eglītes nomaiņas garantiju 3 dienu laikā no eglītes piegādes.  Ja piegādātā eglīte nav atbilstoša Jūsu vajadzībām,  sazinieties ar mūs klientu apkalpošanas centru. Vairāk par kvalitātes garantijām lasiet šeit
 • Kā notiek eglīšu bezmaksas piegāde?

  Eglītes piegādājam Jums vēlamajā dienā un Jūsu izvēlētajā laika intervālā. Vairāk informācijas par piegādes nosacījumiem var atrast šeit.

 • Kādi ir eglīšu bezmaksas izvešanas noteikumi un nosacījumi?

  Eglītes mēs savācam pēc iepriekš sastādītiem grafikiem, kas tiek piešķirti pilsētu mikrorajoniem. Par plānoto Ziemassvētku eglītes izvešanas datumu un provizorisko laika intervālu trīs dienas iepriekš informēsim e-pastā un SMS. Plašāku informāciju par izvešanas nosacījumiem lasiet šeit.

 • Vai kurjers palīdzēs ienest un uzstādīt eglīti?

  Ja nepieciešams kurjers uznesīs eglīti pa kāpnēm un nogādās līdz Jūsu namdurvīm. Ja palūgsiet, kurjers arī uzstādīs eglīti statīvā. Mēs iesakām iegādāties mūsu regulējamo statīvu, kas paredzēts visām mūsu eglītēm. Var gadīties, ka Jūsu statīvs būs ievērojami par mazu, tas var būt nedroši. Šādos statīvos mēs paturam tiesības atteikties uzstādīt eglīti.

 • Vai ir iespējams mainīt piegādes laiku un datumu?

  Mēs esam ļoti pretimnākoši, tāpēc piegādes datumu un laiku ir mainīt ļoti viegli. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar piegādes datumu un laiku. Ja saprotat, ka nepieciešams mainīt piegādes datumu vai laika intervālu, Jūs to varat izdarīt, zvanot vai rakstot mums uz e-pastu. Ja izvēlētajā dienā tomēr nebūsiet mājās, mēs Jums piegādāsim eglīti citā Jums ērtā laikā.

 • Vai nepieciešams eglītei papildus pasūtīt statīvu? Vai Jūs palīdziet eglītes uzstādīt statīvos?

  Kad Jūs iegādājaties eglīti, Jums ir iespēja papildus iegādāties arī statīvu. Ievietot eglīti statīvā ir ļoti vienkārši. Eglītes uzstādīšana mūsu statīvā aizņem tikai 15 sekundes. Protams, ja Jūs palūgsiet, mūsu kurjers Jums palīdzēs uzstādīt eglīti gan Jūsu, gan mūsu statīvā. Eglītes stumbra diametrs var būt līdz 8-12 cm, tāpēc ņemiet vērā, ka tās nav iespējams uzstādīt katrā statīvā. Ja Jūsu statīvs ir pārāk mazs pasūtītajai eglītei, kurjeram ir tiesības atteikties uzstādīt eglīti nepiemērotā statīvā. Ja nepieciešams, Jūs varat iegādāties  statīvu no kurjera.

 • Vai eglītes podiņos ir videi draudzīgākas, salīdzinot ar grieztajām eglītēm?

  Pareizi koptas, Ziemassvētku eglītes podiņos pēc tam var pārstādīt. Lai gan grieztās eglītes pārstādīt nevar, tas nenozīmē, ka šīs eglītes ir mazāk ilgtspējīgas. Visas mūsu pārdotās eglītes – grieztās vai podiņos  – tiek pārstrādātas vai pārstādītas. Katra augošā Ziemassvētku eglīte absorbē CO2 (oglekļa dioksīdu) un palīdz attīrīt planētu.

 • Kad ir labākais laiks pasūtīt Ziemassvētku eglīti?

  Tā kā mēs darbojamies, pamatojoties uz iepriekšējo Ziemassvētku eglīšu rezervāciju un pieteikto daudzumu, iesakām rezervēt savu eglīti pēc iespējas agrāk, pat ja neesat pārliecināts par precīzu vēlamo piegādes datumu. Jūs vienmēr varat mainīt piegādes datumu un laiku.

 • Kad visātrāk Jūs varat piegādāt eglīti?

  Parasti eglīti varam piegādāt nākamajā dienā pēc pasūtījuma noformēšanas. Eglītes piegādājam no 25. novembra līdz 23. decembrim gan darba dienās, gan brīvdienās. Bezmaksas piegādes laika intervāli ir pieejama no 09:00 rītā līdz 21:00 vakarā.

 • Kādos gadījumos Jūs samaināt/atgriežat eglītes?

  Ja piegādātā Ziemassvētku eglīte neatbilst Jūsu cerībām, mēs to labprāt nomainīsim pret citu. Lai process noritētu raitāk, varat palūgt, lai kurjers piegādes brīdī parāda vairākas eglītes, lai Jums ir iespēja izvēlēties. Ja piegādes laikā nevarat pārliecināties par eglītes atbilstību Jūsu vajadzībām, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas speciālistiem, zvanot uz mūsu info tālruni vai rakstot e-pastu. Jūs varat pieprasīt eglītes nomaiņu 3 dienu laikā no piegādes datuma.

 • Kā rūpēties par eglīti?

  Ir svarīgi turēt Ziemassvētku eglīti pēc iespējas tālāk no siltuma avotiem (radiatori, kamīns) un nodrošināt, lai eglītes statīvā netrūktu ūdens. Norādījumus, kā kopt eglīti, kur to novietot un citus ieteikumus, varat atrast šeit.

 • Cik ilgi eglīte var saglabāt savu svaigumu iekštelpās?

  Ja eglītes kopsiet saskaņā ar mūsu ieteikumiem, Premium eglītes var saglabāties svaigas līdz pat 3 nedēļām, bet Latvijas tradicionālās eglītes – līdz 2 nedēļām. Vairāk informācijas lasiet šeit.

 • Vai ir iespējams egli turēt ārā – balkonā vai terasē?

  Protams! Tā ir vislabākā temperatūra un mitrums eglītei. Vienkārši atcerieties, ja eglīte atrodas ārpusē, nelejiet statīvā ūdeni, jo ūdens var sasalt un salauzt statīvu.

 • Uz kurieni eglītes ceļo pēc svētkiem, kad Jūs tās savācat?

  Visas eglītes mēs savācam pēc svētkiem. Ja tā ir eglīte podā, tad mēs to pārstādām. (Ja Jums ir vēlme, Jūs varat eglīti paturēt un pārstādīt paši) Lai eglīte podiņā izdzīvo, izlasiet glabāšanas un kopšanas ieteikumus šeit. Grieztās eglītes mēs nododam pārstrādei mēslojumam vai bio-degvielai.

 • Kā es varu samaksāt par Ziemassvētku eglīti vai statīvu?

  Par visiem mūsu produktiem varat norēķināties, izmantojot internetbanku, veicot pasūtījumu, skaidrā naudā piegādes brīdī vai ar bankas pārskaitījumu (uzņēmumiem – pēc pasūtījuma noformēšanas sistēma automātiski Jums nosūtīs rēķinu).

 • Vai Jūs izrakstāt rēķinus uzņēmumiem?

  Jā, mēs izrakstam rēķinus un nosūtam tos pa e-pastu.

 • Vai ir iespējams pasūtīt eglīti, ja es dzīvoju ārpus Rīgas?

  Jūs varat pārbaudīt, vai mēs piegādāsim Ziemassvētku eglīti uz Jūsu dzīvesvietas adresi, un vai būs papildu samaksa, apmeklējot sadaļu “Piegādes zonas” mūsu tīmekļa vietnē vai pasūtījuma pēdējā solī.

  Ievadot savu adresi, uz kartes parādīsies spraudnis, kas ļaus norādīt precīzu eglītes piegādes vietu. Ja Jūsu dzīvesvietas adrese nav iekļauta piegādes zonās, Jūs redzēsiet ziņojumu ekrānā, kurā teikts: “Mēs atvainojamies, bet Jūsu norādītā adrese ir ārpus piegādes zonas. Lūdzu, sazinieties ar mums, par iespējām piegādāt eglīti citās pilsētās.”

 • Kāds ir stumbra diametrs? Kāds ir eglītes apakšējais diametrs?

  Stumbra atkarīgs no eglītes garuma, bet vidēji tie ir 8 – 12 centimetri. Eglītes apakšējais diametrs atkarīgs no eglītes kopējā garuma, vidēji tas ir gandrīz puse no eglītes kopējā garuma.

 • Vai ir iespējams pasūtīt eglīti, ja es dzīvoju ārpus Jūsu piegādes zonām?

  Ja Jūs vēlaties saņemt Ziemassvētku eglīti, bet dzīvojat ārpus piegādes zonas, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas centru par iespējām piegādāt eglīti, izmantojot e-pastu, tālruni vai Facebook platformu.

Parādīt visu