Biežāk uzdotie jautājumi

Kā kopt un pareizi uzglabāt eglīti?

Kā rūpīgi kopt eglīti, kur to pareizi uzglabāt un visus citus mūsu ieteikumus var atrast šeit

Kā jūs garantējat eglīšu kvalitāti?

Visas eglītes izvēlas un novērtē SilverTree.lv kvalitātes eksperti, tāpēc mēs nodrošinām 100% naudas atmaksu vai eglītes nomaiņas garantiju. Ja piegādātā eglīte nav piemērota, piegādes brīdī kurjeram ir vairākas jūsu izvēlētā veida eglītes, tāpēc mēs jums dosim iespēju izvēlēties sev tīkamo vai atmaksāsim naudu. Pēc jūsu lūguma, mēs jums dosim iespēju izvēlēties sev piemērotāko eglīti vai atgriezīsim naudu. Vairāk par kvalitātes garantijām lasiet šeit

Uz kurieni eglītes ceļo pēc svētkiem, kad jūs tās savācat?

Visas eglītes mēs savācam pēc svētkiem. Ja tā ir eglīte podā tad mēs to pārstādām. (Ja jums ir vēlme jūs varat eglīti paturēt un pārstādīt to saviem spēkiem) Ja jums ir vēlme lai eglīte podiņā izdzīvo - izlasiet uzglabāšanas un kopšanas ieteikumus. Grieztās eglītes mēs nododam pārstrādei mēslojumam vai bio-degvielai.

Kad ir labākais laiks pasūtīt eglīti?

Mēs iesakām pasūtīt un rezervēt eglīti sev pēc iespējas ātrāk, jo eglīšu skaits ir ierobežots. Mēs iesakām piegādes datumu izvēlēties pēc iespējas tuvāk Ziemassvētkiem. Taču, ja esat nolēmuši eglīti saņemt 3 nedēļas pirms Ziemassvētkiem, tad mēs ieteiktu eglīti uzglabāt uz balkona vai vēsākā vietā. Aukstā vidē eglīte jūtas vislabāk un var palikt svaiga līdz pat 3 mēnešiem. Pāris dienas pirms Ziemassvētkiem jūs droši varat ienest eglīti savās mājās. Lasiet par to vairāk šeit

Cik ilgi eglīte var saglabāt savu svaigumu iekštelpās?

Uz šo jautājumu precīzas atbildes nav. Eglīte ir dzīvs augs un ir ļoti daudz ietekmējošie faktori, piemēram, mitrums, istabas temperatūras utt. Ļoti svarīgi ir eglīti turēt pēc iespējas tālāk no siltuma avotiem un laistīt to pēc iespējas biežāk. Šādā veidā eglīte var palikt svaiga līdz pat 3 nedēļām. Ar laiku, eglīte sāks nokalt, bet šīs šķirnes īpatnība ir tāda, ka tā nemet skujas tik izteikti. Protams, ja jūs eglīti turēsiet uz terases vai balkona tā var tur stāvēt vairākus mēnešus. Vairāk par eglīšu uzglabāšanu un kopšanu lasiet šeit

Vai ir iespējams egli turēt ārā: stikla balkonā vai terasē?

Protams! Tā ir vislabākā temperatūra un mitrums eglītei. Vienkārši atcerieties, ja eglīte atrodas ārpusē, nelejiet stendā ūdeni, jo ūdens var sasalt un salauzt stendu.

Kad visātrāk jūs varat piegādāt eglīti?

Atrākais eglītes piegādes laiks ir nākamajā dienā pēc pasūtījuma, taču iesakām eglīti, kas tika piegādāta ātrāk, paturēt uz balkona, terases vai citā aukstā un mitrā vietā. Mūsu ieteikums ir izvēlēties eglītes piegādi pēc iespējas vēlāk, tuvāk svētkiem.

Vai ir iespējams mainīt piegādes laiku un datumu?

Mēs esam ļoti pretimnākoši tāpēc piegādes datumu un laiku ir mainīt ļoti viegli. Pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu ar saiti, kas ļauj jums pašam mainīt piegādes datumu un laiku. Jūs to varat izdarīt arī zvanot vai rakstot mums uz e-pastu. . Ja izvēlētajā dienā tomēr nebūsiet mājās, mēs jums piegādāsim eglīti citā jums ērtā laikā.

Kādi ir eglītes izvešanas nosacījumi?

Eglīšu izvešanas nosacījumus un visu informāciju, kas saistīta ar piegādi un izvešanu, varat atrast šeit

Kā notiek samaksa par eglīti vai statīvu?

Par visām mūsu precēm var norēķināties, izmantojot internetbanku vai skaidrā naudā, ar karti pēc piegādes.

Vai ir iespējams pasūtīt eglīti, ja es dzīvoju ārpus Rīgas?

Jā, šobrīd mēs piegādājam eglītes tikai šajā pilsētā. Ja jūs dzīvojat Rīgas tuvumā (bet ne tālāk kā 5 kilometrus no pilsētas robežām), mēs piegādāsim Ziemassvētku eglītes, piemērojot to pašu bezmaksas piegādi un izvešanu. Ja dzīvojat nedaudz tālāk no Rīgas - sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas servisu, lai saņemtu sīkāku skaidrojumu. Ja jūsu rajonā mums būs liels pasūtījumu daudzums, mēs piemērosim bezmaksas piegādi un izvešanu. Piegādājot Ziemassvētku eglītes tālāk no pilsētas, mēs paturam tiesības piemērot papildu maksu 5 € apmērā vai atteikties piegādāt Ziemassvētku eglīti.

Vai jūs izrakstāt rēķinus uzņēmumiem?

Jā, mēs izrakstam rēķinus un nosūtam tos pa e-pastu.

Kādos gadījumos mēs samainām bojātās eglītes?

Kad Ziemassvētku eglītes neatbilst jūsu cerībām vai neatbilst kvalitātes standartam - mēs vienmēr nomainām eglītes. Vēlāk kā 3 dienas pēc Ziemassvētku eglītes piegādes mēs eglīti nemainām un naudu neatgriežam.

Kāds ir stumbra diametrs? Kāds ir zemāko zaru diametrs eglītei?

Atkarīgs no eglītes garuma, bet vidēji tie ir 8 - 12 centimetri. Apakšējo zaru diametrs eglītei atkarīgs no eglītes kopējā garuma.

Vai nepieciešams papildus eglītei pasūtīt statīvu? Vai jūs palīdziet eglītes uzstādīt statīvos?

Kad jūs iegādājaties eglīti, jums ir iespēja papildus iegādāties statīvu. Ievietot eglīti statīvā ir ļoti vienkārši. Kad runa ir par eglītes uzstādīšanu mūsu stendā, tas aizņem tikai 15 sekundes. Protams, ja jūs palūgsiet mūsu kurjērs jums palīdzēs uzstādīt eglīti. Eglītes stumbra diametrs var būt līdz 8-12 cm, tāpēc ņemiet vērā, ka tās nav iespējams uzstādīt katrā statīvā. Ja jūsu statīvs ir pārāk mazs pasūtītajai eglītei, kurjeram ir tiesības atteikties uzstādīt eglīti nepiemērotā stendā. Ja nepieciešams, jūs varat iegādāties statīvus no kurjera.

Neatradāt atbildi uz savu jautājumu? Sazinieties ar mums:

Mob: +37129996726

E-pasts: [email protected]

0
    0
    Grozs
    Tukšs grozs